Zaregistrovať do Noviniek e-mailom
 

Poradňa zdravia STARLIFE


Vložiť príspevok do Knihy návštev

Meno: Ing. Tatiana Feriančiková Lojková Dátum: 24.03.2015
Stránka: http://www.zdravienamieru.sk
Správa: Dobrý deň Lenka,

v období tehotenstva užívanie Wild Yamu neodporúčame, odporučila by som užívať koenzým Q10 - Coenzystar Q10 s dávkovaním 1-0-1 tabliet denne a Multi Star s dávkovaním 15-0-15 ml denne...popis uvedených prípravkov Starlife nájdete tu: http://www.zdravienamieru.sk/katalog-produktov-starlife/...pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte e-mailom na adrese obchod@zdravienamieru.sk alebo na tel. čísle 0903163934.

S pozdravom

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková
odborný poradca Zdravienamieru.sk
 
Meno: Lenka Dátum: 19.03.2015
Správa: Dobrý deň, mám zvýšené protilátky TPO šz. Cyklus sa mi podarilo z 55 dní dostať na 33, keďže som mala málo progesterónu a odmietla lieky ako také rozhodla som sa užívať Wild Yam, kyselinu listovú a rybí olej. Nedávno sa nám podarilo otehotnieť a rada by som vedela, či nadalej môžem užívať wild yam, lebo som sa dočítala, že nie je vhodný pre tehotné ženy, no napadlo mi či práve vďaka nemu sa tehotenstvo u mňa nedrží v poriadku. Duphaston by som velmi tazko prijala keby lekar navrhol... Budem rada za radu. Dakujem.
 
Meno: Ing. Tatiana Feriančiková Lojková Dátum: 11.03.2015
Stránka: http://www.zdravienamieru.sk
Správa: Správa: Dobrý deň p. Renáta,

ďakujeme pekne za Vašu otázku v našej poradni.

Výživový doplnok Life Star je dôležitý hlavne na vyrovnanie funkcie hormonálneho systému a úpravu tráviacich problémov súvisiacich s nevyrovnanou psychickou stránkou. Vo Vašom prípade, by som Vám p. Renátka odporučila na tŕpnutie tela chiropraktické napravenie chrbtice + užívanie výživového doplnku Noni Gold Star, keďže vo Vašom prípade mi p. Renátka vyšla pozitívna diagnostika na zápaly a tiež je potrebné u Vás spriechodniť celý energetický systém, v čom je výživový doplnok Noni Gold Star naozaj nenahraditeľným pomocníkom. Užíva sa 30 ml denne, predáva sa v balení 960 ml, v cene 54,60 Eur. Jeho pôsobenie na organizmus je naozaj širokospektrálne, keďže pracuje s celým energetickým, nervovým, hormonálnym, imunitným ako aj pohybovým aparátom a má mnoho ďalších pozitívnych účinkov, o ktorých sa dočítate aj tu: http://www.zdravienamieru.sk/product/vyzivovy-doplnok-noni-gold-star-pre-celkovu-harmonizaciu-a-vitalizaciu-organizmu-960-ml-23/.

V prípade Vášho záujmu Vám tiež vieme poskytnúť kontakt na chiropraktičku e-mailom alebo telefonicky na čísle 0903163934. V prípade ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať. Sme Vám k dispozícii na uvedených kontaktných údajoch v časti http://www.zdravienamieru.sk/kontakt/.

S pozdravom

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková
odborný poradca Zdravienamieru.sk

 
Meno: renka175 Dátum: 11.03.2015
Správa: Dobry den uzivam pripravok lifestar uz druhy mesiac lebo mam trpnutie tela ale velmi mi nepomaha.Mohli by ste mi poradit.Volam sa Renata ČERMAKOVA a narodila som sa 19.4.1973.dakujem 
Meno: Ing. Tatiana Feriančiková Lojková Dátum: 09.03.2015
Stránka: http://www.zdravienamieru.sk
Správa: Dobrý deň p. Ján,

ďakujeme pekne za Vašu otázku. V našom katalógu sa nachádzajú aj prípravky na liečenie aj tak závažného ochorenia ako je helicobakter pylori. Ešte pred ich upresnením, by som Vás chcela poprosiť o zaslanie Vášho dátumu narodenia a Vášho priezviska na e-mail: obchod@zdravienamieru.sk. Na základe toho by som Vám potom odporučila čo najvhodnejšiu kombináciu výživových doplnkov na riešenie Vášho problému.

Príjemný deň praje

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková
odborný poradca Zdravienamieru.sk
 
Meno: Ján Dátum: 09.03.2015
Správa: Dobrý deň

Už vyše roka neúspešne bojujem s helikobakterom (antibiotika, rôzne prípravky...). Máte skúsenosti s liečením helikobaktera? Čo by ste mi odporučili z Vášho katalógu produktov, čo by mi určite pomohlo zbaviť sa tohto neželaného parazitu?
Ďakujem
 
Meno: Ing. Tatiana Feriančiková Lojková Dátum: 09.03.2015
Správa: Správa: Dobrý deň p. Marianna,

ďakujeme pekne za Vašu otázku v našej poradni. Pri zvýšenej činnosti štítnej žľazy by som Vám rozhodne odporučila výživový doplnok WILD YAM, ktorý harmonizuje činnosť všetkých žliaz s vnútorným vylučovaním a veľmi dobre pôsobí aj na štítnu žľazu. Okrem iného tento prípravok veľmi dobre tiež pôsobí proti starnutiu, má vitalizačný a omladzujúci efekt a tiež podporuje sexuálne funkcie. Tento prípravok by som Vám p. Marianna odporučila skombinovať s užívaním prípravku CELL GUARD, ktorý pôsobí na správne fungovanie všetkým orgánov v tele, pričom podporuje ich schopnosť nastolenia prirodzenej rovnováhy v organizme a vzájomné pôsobenie s výživovým doplnkom WILD YAM je veľmi intenzívne. Odporučila by som nasledovné dávkovanie:

WILD YAM - 2 x 1 tableta denne s jedlom
CELL GUARD - 2 x 1 kapsula denne

Produkty je možné objednať prostredníctvom nákupného košíka v e-shope, e-mailom na adrese: obchod@zdravienamieru.sk alebo telefonicky na čísle 0903163934.

Viac informácií o výživovom doplnku WILD YAM nájdete tu: http://www.zdravienamieru.sk/product/vyzivovy-doplnok-wild-yam-pre-mladost-a-vitalitu-90-tbl-70/

Viac informácií o výživovom doplnku CELL GUARD nájdete tu:
http://www.zdravienamieru.sk/product/vyzivovy-doplnok-cell-guard-s-antioxidacnym-ucinkom-60-tbl-25/

Užívanie týchto prípravkov spolu so syntetickými prípravkami sa neodporúča, medzi ich užitím je vždy potrebné urobiť aspoň 1 hod. pauzu.

V prípade ďalších otázok sme Vám k dispozícii e-mailom alebo telefonicky na kontaktných údajoch uvedených v časti http://www.zdravienamieru.sk/kontakt/.

 
Meno: Marianna Dátum: 09.03.2015
Správa: Krásny deň prajem,
potrebovala by som poradiť niečo prírodné na nadmernú tvorbu hormonov štítnej žľazy.
Práve dnes mi to lekárka potvrdila-nasadila"Thyrozol"a mňa "pozitívneho človeka"hneď odbila,že niekedy je potrebná aj operácia.Povedala som,že v žiadnom prípade to u mňa neprichádza k úvavu,a operovať sa rozhodne NEDAM!Stravujem sa zdravo,mám spokojný život a niečo také ma predsa nerozhádže-ako zvýšenie mojich hormonov???Prosím Vás o radu,už to je zaujímavé,že som si sadla za počítač a narazila som na vašu stránku.Ďakujem za skorú odpoveď a želám krásny deň.
 
Meno: Ing. Tatiana Feriančiková Lojková Dátum: 09.03.2015
Správa: Dobrý deň p. Andrea,

používanie Pure Tea Tree oleja za účelom liečenia herpesu je možné aj v tehotenstve, avšak vzhľadom na to, že tento olej dosť vysušuje, jeho používanie odporúčam len v počiatočnom štádiu, následne by som odporučila použitie prípravku Effective Star Medium, ktorý veľmi dobre pomáha aj v takýchto prípadoch. Jeho cena je 11,20 Eur, predáva sa v balení 500 ml spolu s rozprašovačom, používa sa lokálne na postihnutné miesto. Jeho využitie je veľmi široké od jednoduchej dezinfekcie až po liečenie zápalov uší, hrdla, aftov, ale napr. aj pri liečbe akné. Určite Vám ho pani Andrea veľmi odporúčam. Viac o tomto prípravku sa dozviete na adrese: http://www.zdravienamieru.sk/product/ustna-voda-a-dezinfekcny-prostriedok-effective-star-medium-500ml-30/
 
Meno: Andrea Dátum: 09.03.2015
Správa: Dobrý deň chcem Vás poprosiť o radu som v 20 týždni tehotenstva a urobil sa mi herpes na pere a chcem sa spýtať začala som si ho potierať Pure Tea Tree olejom- je to vhodné v tehotenstve???? ďakujem s pozdravom Andrea
 
51-60 / 149

Staň sa našim fanúšikom na Facebooku!

 

Získaj skvelé BONUSY za nákup v našom E-shope !

 

Certifikáty kvality

Certifikát HACCP - Zdravotná a hygienická nezávadnosť

 

Goog Manufacturing Practices - Správna výrobná prax