Zaregistrovať do Noviniek e-mailom
 

Poradňa zdravia STARLIFE


Vložiť príspevok do Knihy návštev

Meno: Ing. Tatiana Feriančiková Lojková Dátum: 19.02.2016
Stránka: http://www.zdravienamieru.sk
Správa: Dobrý deň p. Gabika,

samozrejme, je možné riešiť aj tieto ochorenia, je vhodné uviesť, konkrétny prípad osoby, ktorá potrebuje pomoc, to znamená uviesť vek, pohlavie, iné zdravotné problémy. Na základe toho doporučíme vhodný spôsob liečby.

 
Meno: Gabika Dátum: 18.02.2016
Stránka: http://www.seznan.cz
Správa: Dobrý deň,

prosím o radu, či je možné sa zbaviť parazitov toxoplazma,papiloma virus,borélie, helminty,helikobakter, adenovirus, zlaty stafylokok, ako ano, tak prosím o radu.
 
Meno: Ing. Tatiana Feriančiková Lojková Dátum: 07.01.2016
Stránka: http://www.zdravienamieru.sk
Správa: Dobrý deň pani Kamila,

sme radi, že ste s našimi výživovými doplnkami spokojná. Synovi by som odporučila na zvýšenie imunity užívať Cordyceps Star spolu s Multi Starom. Je to veľmi dobrá kombinácia. Cordyceps Star je prírodné antibiotikum s protizápalovým účinkom. Užíva sa 1-0-1 tabliet denne. Multi Star odporúčam užívať 15 ml denne na lačno. Dcérke odporúčam kombinovať Multi Star s prípravkom Immunity Star. Môžete jej ho vysypať do čajíku alebo do jedla. Multi Star dcérka 1 polievkovú lyžicu denne a Immunity Star 1 tabletu denne...s prípravkami máme mnohoročné skúsenosti a pomohli už mnohým detičkám aj z vážnych problémov. Prajem krásne dni.
 
Meno: Kamila Dátum: 06.01.2016
Správa: Dobry den. Potrebovala by som nieco pre mojho 3ročneho syna ktoreho trapia opakovane laryngitidy. Teraz ju mala aj naša pol ročna dcera, som z toho zufala. Pretože v nemocnici ju napchali kortikoidmy. Prosim poradte mi. V tehotenstve som pri obidvoch brala multistar. Boli sme nad mieru spokojny, deti su zdrave až na tu laryngitidu. Vdaka
 
Meno: Ing. Tatiana Feriančiková Lojková Dátum: 05.10.2015
Stránka: http://www.zdravienamieru.sk
Správa: Dobrý deň p. Erika,

ďakujeme pekne za Vašu otázku v poradni www.zdravienamieru.sk. Synčekovi odporúčame užívanie prípravku Trend Relax 1 tabletu denne pred spaním...prípadne odporúčame energetické čistenie priestoru...viac informácií e-mailom v správe na: obchod@zdravienamieru.sk

S pozdravom

Tatiana Feriančiková Lojková
e-shop Zdravienamieru.sk
tel. 0903163934
 
Meno: Erika Dátum: 04.10.2015
Správa: Dobry den 10 rocny syn ma stale strach.boji sa sam spat a v noci sa stale budi. Uvazujem nad Tren relaxom alebo co by ste mi odporucili.
Dakujem.
Erika
 
Meno: Ing. Tatiana Feriančiková Lojková Dátum: 19.08.2015
Stránka: http://www.zdravienamieru.sk
Správa: Dobrý deň pani Janka,

odpoveď na Vašu otázku sme Vám poslali e-mailom...
 
Meno: Jana Dátum: 17.08.2015
Stránka: http://www.zdravienamieru.sk
Správa: Dobrý deň prajem.
Som čerstvou zákazníčkou, dnes-zajtra čakám na doručenie prvej zásielky produktov STARLIFE.
Veľmi Vás chcem poprosit o radu: čo doporučíte mojmu 2,5 roč. vnukovi, ktorému bol zistený zlatý streptokok. Prejav je na koži najskôr drobný výsev až po väčšie plochy, ktoré ho svrbia. Výsev má na stehnách a bruchu.
Samozrejme, ihned ho prihlásim na konzultáciu k pani Ing. do Trenčína.
S úctou
Jana
 
Meno: Ing. Tatiana Feriančiková Lojková Dátum: 12.08.2015
Stránka: http://www.zdravienamieru.sk
Správa: Dobrý deň Martina,

dcérke odporúčam vyčistiť organizmus od záťaží...plesní a parazitov s prípravkom Anti-parasite s dávkovaním 1-0-1 tabliet denne, užíva sa 25 dní, následne je 5 dní pauza, potom sa ešte užíva 30 dní s uvedeným dávkovaním. Je vhodné vylúčiť konzumáciu sladkostí, sladených vôd a obmedziť mliečne výrobky. Súčasne je možné podporiť imunitný systém prípravkom Immunity Star s dávkovaním 1-0-1 tabliet denne, odporúčam využívať 2 balenia...je tiež možné doplniť vhodnou formou vitamíny a minerály v tekutej podobe na celkové posilnenie organizmu doplnkom Multi Star, užíva sa 15 ml ráno na lačno...verím, že dcérke sa skoro stav zlepší. Viac info k produktom nájdete v časti Katalóg produktov.

Tatiana Feriančiková Lojková
e-shop Zdravienamieru.sk
 
Meno: martina d. Dátum: 12.08.2015
Správa: Dobry den, mam dcerku -8, oslabena imunita, alergie,kasel, anginy, zvysene ASLO, dlhodobo berie penbene. Mame aj psika. Uvazujem o pripravku anti parazite. Je pre nu vhodny?ako davkovat?este zvazujem cordyceps,al. imunity star. Prosim poradte co a ako uzivat. Dakujem
 
21-30 / 149

Staň sa našim fanúšikom na Facebooku!

 

Získaj skvelé BONUSY za nákup v našom E-shope !

 

Certifikáty kvality

Certifikát HACCP - Zdravotná a hygienická nezávadnosť

 

Goog Manufacturing Practices - Správna výrobná prax